EESTI JAZZLIIT

Jazzliidu XV hooaja avab enneolematu comeback act – Külalised!

Eesti Jazzliidu XV hooaja avakontsert toob jazzisõpradeni tõelise funk/jazz/hip-hopi peo! Üle pika aja astuvad taas lavale KÜLALISED.
 
KÜLALISED on muusikaline rühmitus, mis alustas tegevust 2006. aastal. Külaliste muusika on gruuvine segu jazzist, räpist, funkist, rokist, popist ja heast tujust.
 
Ansambel on andnud välja kaks albumit, 2008 ilmus Külalised – Külalised ja 2013 aastal Külalised – Teiselt planeedilt.
 
Bändi koosseisus on läbi aegade mänginud hulgaliselt erinevaid pillimehi, septembrikuise NO99 Jazzklubi eksklusiivkontserdi lavale astuvad Tommyboy (räps, laul), Mai Palling (laul,räps), Margus Alviste (bass), Tarmo Kiuru (trummid), Roland Rand (klahvid) ja Mihkel Pilt (kitarr). Kontserdi erikülaliseks on räppar Typicalflow.
 
Vaata lähemalt siit!

Vaata lisa:
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud restoran, laudu on võimalik broneerida e-postil kohvik@no99.ee ja telefonil 660 5051.
 
Piletid müügil eelmüügis GATE ME-s ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 15 €, sooduspileti hind 10 €, kohapeal vastavalt 20 € ja 15€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele