EESTI JAZZLIIT

september, 2018

07sep21:00FeaturedJazz.ee LIVE: Külalised21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Tommyboy – räpp, laul
Mai Palling – laul, räpp
Mihkel Pilt – kitarr
Roland Rand – klahvpillid
Margus Alviste – bass
Tarmo Kiuru – trummid

Eesti Jazzliidu XV hooaja avakontsert toob jazzisõpradeni tõelise funk/jazz/hip-hopi peo! Üle pika aja astuvad taas lavale KÜLALISED.

KÜLALISED on muusikaline rühmitus, mis alustas tegevust 2006. aastal. Külaliste muusika on gruuvine segu jazzist, räpist, funkist, rokist, popist ja heast tujust.

Ansambel on andnud välja kaks albumit, 2008 ilmus Külalised – Külalised ja 2013 aastal Külalised – Teiselt planeedilt.

Bändi koosseisus on läbi aegade mänginud hulgaliselt erinevaid pillimehi, septembrikuise NO99 Jazzklubi eksklusiivkontserdi lavale astuvad Tommyboy (räps, laul), Mai Palling (laul,räps), Margus Alviste (bass), Tarmo Kiuru (trummid), Roland Rand (klahvid) ja Mihkel Pilt (kitarr). Kontserdi erikülaliseks on räppar Typicalflow.

Vaata lisa:
Facebook: www.facebook.com/Kylalised/
YouTube: www.youtube.com/user/stereotunnel

LISAINFO:
 
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud ​kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil ​​99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.

Piletid müügil eelmüügis GATE ME-s ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 15 €, sooduspileti hind 10 €, kohapeal vastavalt 20 € ja 15 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X