EESTI JAZZLIIT

Tere tulemast Rapla ja kultuuriklubi BAAS!

Eesti Jazzliidu üks eesmärke on suurendada jazzmuusika kuulajaskonda ja arendada kontserdikorraldust üle Eesti. Me oleme uhked, et seni oleme jõudnud pea igasse Eesti nurka. Suur rõõm on, et jazziklubi on tekkinud ka Raplasse, täpsemalt Kultuuriklubi BAAS kõrvale.

Jazziklubi juht ja idee eestvedaja Sten-Olle Moldau: “Rapla on pikalt olnud popp- ning koorimuusika osas Eestis tähtis kasvulava, tundsin, et on järg järgmise žanri käes, sest liiga palju muusikat ei saa üheski külas olla. Jazz on seni Raplas oodanud oma hetke, hea meel, et see nüüd kätte jõudis. Tänu Eesti Jazzliidule – kelle kaudu on seda kõike väga lihtne ellu viia – saame Rapla publikuni tuua Eesti kõige uhkemaid ja värskemaid jazz-artiste, kes seni on meile püüdmatuks jäänud.”

Raplas astuvad uue hooaja sügisprogrammis üles 3 koosseisu: The Swingin’ Sisters, Tobias Tammearu Trio ja Raimond & The 3 Magi

17. hooajal jätkub Liidu koostöö Philly Joe’s jazziklubiga ja 11 üle-eestiliste korraldajatega: Endla jazzklubis Pärnus, Bueno Vista Sofa Club jazziklubis Rakveres, Rüki galeriis Viljandis, Võru jazziklubis, Saare Kena Elu Keskuses Kuressaares, Türi Kultuurikeskuses, Haapsalu jazziklubis Haapsalu Kultuurikeskuses, Jazz Time Club jazziklubis Sillamäel, jazziklubis WALK Valgas, Erinevate Tubade Klubis Tartus ja kultuuriklubis Baas Raplas.

Üle-eestilist programmi vaata SIIT

 

[addtoany buttons=”facebook,email”]