EESTI JAZZLIIT

Suvi ja sügise algus jazzi lainel

Kevadine vaikus tingis soodsa pinnase uuteks mõteteks. Oleme käesoleval suvel varasemast enam liikuvad. Lubage tutvustada meie suviseid ja sügisesi plaane ning muidugi, ootame liituma!

31. juulil ootame hea muusika sõpru Saaremaale. Triigi Filharmoonias astuvad esmakordse koosseisuna üles Kristjan Randalu ja New Wind Jazz Orchestra. Koosluse fookuses on klaver solisti rollis koos kaasaegse jazz-orkestriga. Lisaks uudisloomingule tulevad esiettekandele uued töötlused varasemalt ilmunud plaatide teostest (“Enter Denter”, “Absence”), värskemast orkestri- ja kooriheliloomingust “Inner Asylum” (Randalu & TKO) ja “Neli sünnimaa laulu” (Randalu & RAM). Vaata rohkem infot SIIT ja pileteid saad soetada kas kohapealt või eelmüügist SIIT.

Juulis-augustis üllatame Kadrioru südames asuvas Mon Repos restoranis sumedate jazzõhtutega. Hea maitseelamuse kõrvale on hea muusikaelamus ju parimaks kaaslaseks. Hoiame teid konkreetste kuupäevade ja plaanidega kursis!

Oleme oma mõtetega tegelikult juba palju kaugemal. 4. septembril 2020 avame oma XVII kontserdihooaja Niguliste kirikus Maria Faust Sacrum Facere ettekandega. Kontserdil tuleb ettekandele värske helilooming Maria Faust Sacrum Facere 2020. aasta juunikuus ilmunud uuelt kauamängivalt “ORGAN”, mis keskendub kirikuorelite kõlapildile ning lugudele. Maria Fausti uus helilooming jõuab publiku ette kahe oreli ning kuueliikmelise puhkpilliansambli esituses ajaloolises Niguliste kirikus, kus album “ORGAN” on salvestatud. Anname märku, kui piletimüügi avame! Samuti soovitame silma peal hoida meie sügisesel kontsertprogrammil üle Eesti. Sel hooajal on meie uue partnerina on liitunud Raplas asuv Kultuuriklubi BAAS.

Lisaks soovitame veel meie heade koostööpartnerite festivale: 17.–18. juulil kogunevad jazzifännid Haapsalus, kus toimub esmakordselt TAFF:fest. Haapsalu Kultuurikeskuse ja TAFF Clubi ühine festival pakub eriilmelist muusikalist elamust kaunis kuurortlinnas. Augusti lõpus, 20.–23. augustil, soovitame minna Hiiumaale. Pole õige suvi, kui pole Sõru jazzil käinud. Festivali põneva programmiga saab kursis hoida end nende FB lehel. 27.–30. augustil leiab aset kauaoodatud esitlusfestival Tallinn Music Week, kus 29. augustil oleme seadnud üles samuti jazzilava ning oktoobris ootame suure õhinaga nii Jazzkaar festivali, mis toimub 9.–15. oktoobril, kui ka Viljandi Kitarrifestivali 15.–18. oktoobril!

Jazz sütitab!

 

[addtoany buttons=”facebook,email”]