EESTI JAZZLIIT

Muusikute ühispöördumine “Kanna kontserdisaalis maski”

Muusikavaldkonna ühispöördumises kutsuvad Eesti armastatud muusikud tõkestama viiruse levikut ja kandma kontserdisaalis maski.

Kontserdikorraldajad üle Eesti järgivad ürituste korraldamisel COVID-19 käitumisjuhendit ning kõiki valitsuse ja terviseameti kehtestatud reegleid, kaasa arvatud maski kandmise suunist nii publiku kui ka korraldajate seas. Üheskoos antakse oma parim, et kontserdisaalid püsiksid avatud.

Muusikud videos (ilmumise järjekorras):
Johan Randvere, Erki Pärnoja, Reigo Ahven, Anne Veski, Anett Kulbin, Eeva Talsi, Toomas Valk, Eliann Tulve, Tõnu Kaljuste.

Kontserdipaigad videos (ilmumise järjekorras):
Estonia kontserdisaal, Niguliste Muuseum, Philly Joe’s Tallinn, Alexela Kontserdimaja, Erinevate Tubade Klubi, Genialistide Klubi, Viljandi Pärimusmuusika Ait, Sveta Baar, Mustpeade Maja.

Videos kõlab Erki Pärnoja pala “Himmelbjerget”.

Muusikavaldkonna videosõnum on sündinud koostöös Eesti muusikaettevõtete esindusorganisatsiooni ja muusikaettevõtluse arenduskeskuse Music Estonia, Eesti kontserdipaikade ja muusikutega.

Videooperaator: Martin Randalu
Koordinaator: Maris Aljaste
Täname:
Aivar Sirelpuu, Andri Maimets, Annika Vihmann, Ave Tölpt, Eero Järviste, Eva Saar, Jaan Kroon, Lilian Sarapuu, Mariann Kapanen, Reigo Ahven, Roman Demtšenko, Tarmo Saaret, Riigikantseleid ning kõiki muusikuid ja kontserdipaiku

Täname kõiki muusikuid ja kontserdipaiku!

VIDEO
Video on Youtube kanalis, SIIN ja allalaetav Wetransferist, SIIT.

 

[addtoany buttons=”facebook,email”]