EESTI JAZZLIIT

Jazzlauljatar ja muusik Ivi Rausi annab rahvusvahelise muusikapäeva puhul välja oma esimese videosingli “Just sina sobiks Pariisi”!

Jazzlauljatar ja muusik Ivi Rausi annab rahvusvahelise muusikapäeva puhul välja oma esimese videosingli “Just sina sobiks Pariisi”!

Jazzlauljatar ja muusik Ivi Rausi annab rahvusvahelise muusikapäeva puhul välja oma esimese videosingli “Just sina sobiks Pariisi”, mis on filmitud septembrikuises Pariisis. Loo videokunstnik on Ivar Stolfot. Videosingliga õnnitleb lauljatar kõiki muusikuid rahvusvahelise muusikapäeva ja iseennast sünnipäeva puhul!

Ivi Rausi on jazzlaulja, improvisaator, muusikalooja ning arranžeerija. Teda kui muusikut iseloomustab julgus katsetada, mõelda väljaspool raame ja mitte kõndida mööda sissetallatud radu. Uue videosingli “Just sina sobiks Pariisi” muusika autor on Ivi Rausi ning teksti on loonud Anneliis Kõiv. Armastus prantsuse keele kõla, muusika, melu ja veini vastu aitas kaasa tänase videosingli valmimisele. Loos teevad kaasa Raun Juurikas klaveril, Jaan Jaanson kitarril, Mihkel Mälgand kontrabassil ja Ahto Abner trummidel.

Ivi Rausi:

“Olen elevil nagu väike laps sünnipäeva eelõhtul, sest kogen midagi uut, mulle nii omast kuid ometi midagi, harukordset. Vahel on vaja oma unistusi pisut tagant utsitada. Uskuda endasse ning anda pisukene tõuge, et need realiseeruda võiksid. Vahel isegi peegli ees seistes enesele sisendada, et just Sina sobiks Pariisi. Kui usume, siis juhtuvad parimad asjad meie elus, kas pole?

Armastus prantsuse keele kõla, muusika, melu ja veini vastu aitas kaasa tänase videosingli valmimisele. Visuaalne pildikeel, kus kõlab mu enda loodud muusika Anneliis Kõivu tekstile. Pariis on minu jaoks linn, mis kunagi ei maga, ja mis on tulvil romantikat – vanade aegade hõngu. Pariis on linn, kus tunnen end teistmoodi laetuna. Minu ammune armastus – Pariis – annab kõik all- ja põhitoonid videole, mis on täis elurõõmu, naeru, positiivsust ja helgust. Elu on ilus!”

Karmel Killandi (ERRi elamussaadete peatoimetaja): “Muusika jääb tänapäeval meelde ja seda saab täielikult nautida vaid siis, kui kõik teose elemendid sobivad omavahel kokku – muusika, sõnad, hääl, laulja välimus ja keskkond, kus laulu video on filmitud. Ainult siis tekib sellest kõigest tervik, mis tekitab hea tunde. Ivi Rausi on kahtlemata väga musikaalne ja teab, milline laul talle sobib ning kuidas oma mahedatämbrilist häält kasutada. See kõik viib meid märkamatult muusikalisele jalutuskäigule Pariisi, aga ka nautima omi mõtteid ja tundeid seotuna selle linnaga. Mõtlik ilu rahustab tänases kiires argipäevas. Tore! Õnne kogu südamest ja head muusikapäeva meile kõigile!”

Muusikavideo filmiti Pariisis 01. – 04.09.2021

Videomontaaž ja operaator – Ivar Stolfot

“Just sina sobiks Pariisi” videosingel vaatamiseks @YouTube forever.

“Just sina sobiks Pariisi” lugu ja kaanepilt on allalaaditavad kuulamiseks ja raadios taasesitamiseks järgmiselt lingilt kuni 07.10.21:
https://we.tl/t-wL5pqvrk0K

Head vaatamist-kuulamist!

LISAINFO:
Ivi Rausi Music
+3725112280
ivirausimusic@gmail.com