EESTI JAZZLIIT

Hinnatud basskitarristi uus koosseis Janno Trump Clarity Ensemble avaldas debüütsingli “Reflections” koos live-videoga

Eelnevalt 10-liikmelise gruuviorkestri JT Conceptioniga tuntust kogunud Janno Trump on oma uuemas loomingus keskendunud muusika naturaalsusele, selgusele ja ilule. Ühtlasi otsib autor koosseisuga sümbioosi improvisatsioonilise ja klassikalise muusika vahel, selleks on ta ansamblisse kokku toonud põhjamaise esteetikaga jazztrio ning õrna ja kammerliku keelpillikvarteti.

Vaata ja kuula:
Janno Trump Clarity Ensemble – “Reflections”
Youtube: https://bit.ly/3cpyJ5k
Pressifoto, autor Kaupo Kikkas: https://bit.ly/3vjLnLQ

Debüütsingel “Reflections” kannab endas lugu inimhinge peegeldustest – kuidas kõik see, mida teistele anname, meieni ühel hetkel ringiga tagasi tuleb. Bassisti loomingut aitab ellu viia plejaad Eesti parimaid muusikuid – Joel-Rasmus Remmel klaveril, Ramuel Tafenau trummidel, Linda-Anette Verte ja Mari-Katrina Suss viiulitel, Ann Mäekivi vioolal ning Andreas Lend tšellol. Loo salvestas ja järeltöötles Kaarel Tamra ning masterdas Minerva Pappi. Live-video režissöör on Silver Tõnisson.

Janno Trump Clarity Ensemble pidi esmakordselt publiku ette astuma aprillikuisel Jazzkaarel, kuid tänaseks on lükatud festival edasi augusti lõppu.

 

[addtoany buttons=”facebook,email”]