EESTI JAZZLIIT

Eesti Jazzliidu uus tegevjuht on Elo-Liis Parmas

Foto autor: Sohvi Viik

Alates 7. septembrist asub Eesti Jazzliidu tegevjuhi kohale Elo-Liis Parmas, kes jätkab vastutamist organisatsiooni igapäevase juhtimise, kohaliku ja rahvusvahelise esindamise ning tegevmeeskonna toimimise eest. Elo-Liis, kes on tegutsenud produtsendi, projektijuhi, turundaja ja kommunikaatorina nii teatri-, muusika- kui ka filmimaailmas, töötab kultuurivaldkonnas juba aastast 2004. Organisatsiooni praegune tegevjuht Ave Tölpt jätkab tööd muusikavaldkonnas, suundudes muusikaettevõtluse arenduskeskuse Music Estonia tegevjuhi kohale.

“Eesti jazzi 2030 arengusuunad ja Jazzliidu missioon on inspireerivad. Võimalus kuulda jazzmuusikat igas Eesti maakonnas, rõõmustada artistide rahvusvahelise edu üle ning nautida maailmatasemel kontserte Eestis, see on väljakutse, mille endale koos juhatuse ja meeskonnaga hea meelega võtan,” räägib Elo-Liis Parmas eelseisvast perioodist. Parmas lisab, et eriliselt ootab ta koostööprojekte, mida on Jazzliidu igas hooajas küllaga. Suvistest suurim oli ühiskontsert Triigi Filharmoonias ning sügisel on ees ootamas Jazzkaar ja Viljandi Kitarrifestival.

Elo-Liis Parmas on olnud eriilmeliste teatrite (Vanemuine, Von Krahl) koosseisuline töötaja ning vabakutselisena aidanud ellu viia nii väikevorme kui ooperigalasid ja festivale. Suuremad koostööd on toimunud kultuuriasutustega nagu Tallinna Linnateater (festival Talveöö unenägu), Vanemuise Teater, Eesti Kontsert (ja Saaremaa Ooperipäevad), Eesti Heliloojate Liit (Eesti Muusika Päevad), Pimedate Ööde Filmifestival (Industry@Tallinn Baltic Event), lisaks on Parmas algatanud ise arvukalt teatri-ja muusikaprojekte.

Eesti Jazzliidu juhatusse kuuluvad Lauri Kadalipp, Priit Koff, Jaak Sooäär, Mingo Rajandi, Toomas Rull, Raimond Mägi ja Kirke Karja. Juhatuse esimees on jazzpianist Kirke Karja. Turundus- ja kommunikatsioonijuhina jätkab Anni Metstak, TUJA projektijuhina Maris Aljaste. Peatselt on liitumas Jazzliidu tegevkoosseisuga ka programmijuht. Liidu tegevmeeskonna kontaktid leiate SIIT.

Eesti Jazzliidu sügisprogrammiga saab tutvuda siin. Lisaks Tallinnale toimuvad jazzkontserdid üle Eesti: Kuressaares, Haapsalus, Pärnus, Viljandis, Rakveres, Valgas, Türil, Võrus, Sillamäel ja Raplas.

Lisateave:
Anni Metstak, Eesti Jazzliidu turundus- ja kommunikatsioonijuht
+372 5648 1608
anni@jazz.ee

 

[addtoany buttons=”facebook,email”]