EESTI JAZZLIIT

EJLi programmijuhina alustab Silvia Luik

Alates 11. septembrist asub Eesti Jazzliidu programmijuhi kohale Silvia Luik. Silvia on õppinud muusikateadust Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, kus pühendas eesti jazzi uurimisele olulise osa oma õpingutest. Tema sügav huvi jazzi ja maailma muusika vastu on viinud teda mitmel korral end täiendama Hispaaniasse, kus on ta õppinud kohalikku muusikatraditsiooni.

Silvia võtab oma liitumise meie tegevmeeskonnaga kokku nii: „Jazzliiduga programmijuhina liitumine on minu jaoks oluline esmalt seetõttu, et saan asuda tööle valdkonnas, mille vastu on mul siiras ja pikaaegne huvi. Usun, et just sisemine kirg on mõtestatud, eesmärgipäraste ja uusi väärtusi loovate tegevuste elluviimiseks oluline alguspunkt.”

Liidu senise programmijuhi Anett Tammega saab kohtuda Alfa Collective esinemistel!

Eesti Jazzliidu juhatusse kuuluvad Lauri Kadalipp, Priit Koff, Jaak Sooäär, Mingo Rajandi, Toomas Rull, Raimond Mägi ja Kirke Karja. Juhatuse esimees on jazzpianist Kirke Karja. Tegevjuhiks on Elo-Liis Parmas, turundus- ja kommunikatsioonijuhina jätkab Anni Metstak, TUJA projektijuhina Maris Aljaste, välissuhteid koordineerib Priit Koff. Liidu tegevmeeskonna kontaktid leiate SIIT.

Eesti Jazzliidu sügisprogrammiga saab tutvuda siin. Lisaks Tallinnale toimuvad jazzkontserdid üle Eesti: Kuressaares, Haapsalus, Pärnus, Viljandis, Rakveres, Valgas, Türil, Võrus, Sillamäel ja Raplas.

Lisateave:
Anni Metstak, Eesti Jazzliidu turundus- ja kommunikatsioonijuht
+372 5648 1608
anni@jazz.ee

 

[addtoany buttons=”facebook,email”]