EESTI JAZZLIIT

oktoober, 2017

21okt17:00FeaturedSügisjazz: Elina Hokkanen & Band17:00 Kumu Auditoorium, Tallinn

Kirjeldus

Elina Hokkanen on end muusikaga sidunud juba lapsest peale. 2008. aastal äratas andekas noor lauljatar tähelepanu Laulukarusselli finaalis. Tõsisemalt hakkas Elina laulmisega tegelema pärast põhikooli, õppides pop-jazz laulu Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis. Suurt tähelepanu äratas ta 2015. aastal esinedes festivalil IDeejazz bluusilegendile Etta Jamesile pühendatud kavaga. Samal aastal võitis ta ansambliga Innersound konkursil Noortebänd parima kollektiivi tiitli. Ansambli 2015. aastal ilmunud debüütalbumil „Surrounded by Serenity“ on ka mitmeid Elina kirjutatud lugusid. Tema suurepärast vokaali võib kuulda ka albumil „Muinaslugu sinilinnust“, kus ta esitab kõrvuti meie parimate lauljatega eesti estraadiklassikat.

Praegu õpib Elina Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, luues muusikat ning kavandades uusi projekte jazzimaastikul. „Tõmme jazzi poole on minu jaoks ettearvamatu ja improvisatsiooniline – just nagu jazz ise. Lugude kirjutamine on vaba ja piiranguteta. See mõjub värskendavalt ja sünnib midagi väga kaunist,“ sõnab laulja.

Kevadisel Jazzkaarel pälvis Elina koos kitarristi Johannes Laasiga suurt tähelepanu tasuta kontsertide päeval ja kodukontserdil. Sügisjazzi kontserdil kõlab Elina Hokkaneni uuem jazzivärvides helilooming.

LISAINFO:

Kontsert algab kell 17.

PILETID:

Piletid müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee. Danske Banki klientidele on piletid 20% soodsamad! Sooduspileteid on piiratud koguses. Vaata www.danskebank.ee/jazzkaar. Jazzkaare info 666 0030 ja piletid@jazzkaar.ee.

Aeg

(Laupäev) 17:00

Koht

Kumu Auditoorium

Tallinn

Korraldaja

Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜpiletid@jazzkaar.ee

X