EESTI JAZZLIIT

aprill, 2019

13apr20:00MA debüütalbum "Connected Through" Tallinna esitluskontsert20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

MA annab aprilli algul välja oma debüütalbumi “Connected Through”. Kutsume Sind kaasa elama meie plaadiesitluskontserdile Tallinnas.
 
2017.aastal laulja Maarja Aarma eestvedamisel alguse saanud 4-liikmeline bänd esitab laulja enda, bassisti Janno Trumbi ja pianisti Madis Muuli loomingut, olulise lisanägemuse sellele kõigele annab trummidel Dmitri Nikolajevski. MA seikleb soul-muusika maastikel. See on sisekaemustes rändamine, elurütmide tunnetamine, nende omaks võtmine ja väljendamine läbi improvisatsiooni, gruuvi ja inglise keele. Oma esimese looga “Don’t Throw This Heart Around” jõuti ülemaailmsel laulukirjutamise võistlusel International Songwriting Competition (ISC) 2017 pool-finalistide hulka. MA muusika ja live-kontserdid haaravad su meele, hinge ja südame ning kannavad su tutvuma nende maailmaga.
 
“Connected Through” plaadituur 2019:
12.04.2019 Pärnu, Endla Jazzklubi
13.04.2019 Tallinn, Philly Joe’s Jazziklubi
18.04.2019 Tartu, Erinevate Tubade Klubi
19.04.2019 Võru Jazziklubi
20.04.2019 Rakvere, BVSC Jazziklubi
 
Youtube:
SoundCloud:
Facebook:
Instagram:
 
 
Maarja Aarma on mitmekülgne noor laulja. Tema debüütalbum “Püsimatu hing” 8-liikmelise jazzansambliga Gretagrund, mille üks eestvedajaid ja loomingu autoreid ta on, ilmus 2015. aastal. Lisaks laulja, sõnade- ja muusikakirjutaja rollidele arranžeerib ta muusikat vokaalansamblitele, kooridele ja instrumentaalkoosseisudele (Euroopa Filmiauhinnad galakontsert Tallinnas, Popkooripidu, Lenna & Estonian Voices tuur). Maarja on ka pop-ansambli Lenna taustalaulja. Ta on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli pop-jazz laulu erialal ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzlaulu erialal. Täiendanud ennast lauluõpingutega Norras (Universitetet i Stavanger) ning Suurbritannias (North Glasgow College). 2017. aasta Uno Naissoo nimelisel loomingu- ja interpretatsiooni konkursil pälvis ta parima laulja auhinna.
 
Janno Trump on Eesti üks hinnatumaid noorema generatsiooni bassiste. Eelkõige tegev jazzmuusikuna, kuid mänginud ja plaate salvestanud ka väga erinevate pop- ja rockartistidega. Ta on kirjutanud muusikat nii väiksematele jazzansamblitele kui ka bigbändile ning on eestvedajaks jazz-funk orkestrile JT Conception. 2017.a pälvis Janno Trump festivalil Jazkaar ka “Noore Jazzitalendi” auhinna.
 
Madis Muul on klahvpillimängija, pianist ning helilooja. On kirjutanud ning salvestanud lugusid ansamblitele Flavor, Power Play, New Dimensions, MA ning Madis Muul Hextet. Samuti teeb kaasa mitmetes erinevate jazz- ja popmuusikat viljelevates koosseisudes (JT Conception, Andres Alaru Trio, Raul Vaigla, Lenna jpt). Lisaks on teinud kaasa mitmetes teatrietendustes nii muusika esitaja rollis (“Faust”, “Mees, kes ei teinud mitte midagi”) kui ka heliloojana (“Eine murul”, “Aadam ja Eeva”). On lõpetanud G.Otsa nimelise muusikakooli pop-jazz klaveri eriala (õpetajad V.Võssotski,S.Pedersen), lisaks õppinud veel samas koolis jazzakordionit (T.Kalluste). Hetkel on lõpetamisel õpingud Siena Jazz University’s Itaalias jazzklaveri erialal.
 
Dmitri Nikolajevski on Eesti trummar, kes on mänginud löökpille paljudes bändides ja muusikalistes projektides. Olles mänginud jazzi, Ladina-Ameerika rütme, rocki, souli jne., on Dmitri tuntud väga mitmekülgse muusikuna nii laval kui ka stuudios. Erinevate muusikaliste projektide hulka kuuluvad koostöö Denise Fontoura, Jam Gangsters, Xpress Quartet, Kristjan Kasearu, Tanja Mihhailova, JT Conception jpt ansamblitega. Dmitri on õppinud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.
 
***
Klubi avatud kell 17.00
Kontsert algab kell 20.00
 
Piletid Ticketeri eelmüügist hinnaga 7€, kohapeal alates tund enne algust 10€.
 
Müügil toetajapiletid hinnaga 20€, millega toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe’s tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kehtib kuni 10 minutit enne sündmuse algust.
 
// Club open at 17.00, concerts starts at 20.00
 
Pre-sale tickets from Ticketer 7€, at the door an hour before the show 10€.
 
Support Estonian jazz and Philly Joe’s with the special 20€ ticket. Supporter ticket grants entrance and seated place at the concert, seat reservation ends 10 minutes before the start of the show.

Aeg

(Laupäev) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Philly Joe's Jazziklubi

X