EESTI JAZZLIIT

juuni, 2019

15juun16:30Jazzilaulupidu Valgamaal | Andre Maaker "Meie laulu pidu"16:30 Valga keskväljak

Kirjeldus

“Jazzilaulupidu” on laulupeo 150. juubelile ja Eest jazzi 101. sünnipäevale pühendatud kontserttuur. Jazzilaulupeole on kaasatud armastatud Eesti jazzmuusikud ning kontsertkavad, mis koosnevad laulupeo repertuaarist ning rahvamuusika suurkujude heliloomingust.
 
ANDRE MAAKER “Meie laulu pidu”
 
Stiilimääratlusi vältides nimetab Andre Maaker ennast loovmuusikuks, jättes nii ruumi erinevate muusikastiilide vahel liikumiseks. Teda köidavad erinevad kõlamaailmad ja improviseerides tunneb ta end ühtviisi koduselt nii džässi-, folgi-, rocki- kui ka kammermuusikalavadel.
 
Maakerit inspireerib ruum, kus ta esineb. Iga uus ruum on ootus. Samuti publik. Sooloesinemistel on Andre nagu jutuvestja – iga lugu saab esitatud just sellele kohale ja nendele kuulajatele, kellega ühises energiaväljas kohtutakse. Tema kontserte saadavad improvisatsioon ja mängurõõm.
 
“Meie laulu pidu” on mõtteline järg Maakeri viis aastat tagasi ilmunud plaadile “Minu laulu pidu” – nii kõlavad ka sellel kontserdil laulupidude laulud seatuna akustilisele kitarrile!
 
LISAINFO:
 
Kontsert algab kell 16.30 ja toimub Valga Keskväljakul. Kontsert on tasuta.
 
 

Aeg

(Laupäev) 16:30

Koht

Valga keskväljak

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X