EESTI JAZZLIIT

september, 2017

08sep21:00Jazz.ee XIV hooaja avakontsert: The Swingin’ Sisters & Band21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Maris Aljaste – vokaal
Vivi Maar – vokaal
Viveli Maar – vokaal
Siim Aimla – saksofon
Allan Järve – trompet
Kusti Lemba – kitarr
Janno Trump – kontrabass
Joosep Voolmaa – trummid

Eesti Jazzliit XIV hooaja avakontsert toob jazzi sõpradeni tõelise svingipeo!
Lavale astub The Swingin’ Sisters & Band ning lava ees loovad meeleolu Tallinn Swing Dance Society tantsijad!

The Swingin’ Sisters & Band toob seekord publiku ette värske eestikeelse kava. 1960ndate Eestis laulsid end neli noormeest pelgalt kolme aasta jooksul paljude eestlaste südametesse. Need olid Arved Haug, Uno Loop, Eri Klas ja Kalju Terasmaa ehk Eesti Raadio Meeskvartett! The Swingin’ Sisters & Band uue eestikeelse kava tuumiku moodustavad meeskvarteti poolt salvestatud säravad, humoorikad ning suurepäraste eestikeelsete tekstidega kergemuusika laulud. Kuulda saab nii eesti heliloojate loomingut kui ka rahvusvahelisi menulaule.

The Swingin’ Sisters & Band esineb koosseisus lauljad Vivi Maar, Maris Aljaste ja Viveli Maar, saksofonist Siim Aimla, trompetist Allan Järve, kitarrist Kusti Lemba, bassist Janno Trump ja trummar Joosep Voolmaa. Maris lausub: “Me armastame svingi, me armastame tantsu ja seda võluvat õnnelikkuse tunnet, mis neid ühendab!”

Kus svingmuusika, seal ka svingtantsijad! Avakontserdile on oodata ka Tallinn Swing Dance Society tantsijaid, kes üle kõige armastavad tantsida elava muusika saatel. Õhus saab olema elektrit, sest sving muusikute ja tantsijate vahel tekib sageli imeline sünergia, mille spontaansust ja tunnetust mõlemad osapooled kõrgelt hindavad ning mis pealtvaatajaidki puudutamata ei jäta!

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud restoran. Laudu on võimalik broneerida e-postil kohvik@no99.ee ja telefonil 660 5051.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X