EESTI JAZZLIIT

september, 2018

14sep21:00FeaturedJazz.ee LIVE: X421:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Vladimir Võssotski – klahvpillid
Danel Aljo – saksofon
Kaarel Liiv – bass
Dmitri Nikolajevski – trummid

 

X4 koondab endas nelja Eesti jazzimaastikul juba tuntud muusikut. Bänd tuli esmakordselt kokku aastal 2008 Xpress Quartet’i nime all, et mängida omaloomingut ja jazz-fusion covereid.

 

2010. aastaks oli kogunenud juba piisavalt omaloomingut, et ilmavalgust nägi bändi esimene kauamängiv “Don’t Wake up the Volcano”. Selle kavaga esines ansambel nii klubides, kui ka festivalidel Eestis, Lätis ja Venemaal. Kuna bänd hõlmas endas väga hõivatud muusikuid, kellel on kogu aeg mitu projekti tules, tekkis vahepeal pikem paus. Aeg-ajalt anti siiski mõni eksklusiivne kontsert.

 

Tänaseks tekkis X4 liikmetel idee tulla kokku, et uue hoo ja värske energiaga esitada nii “vanu hitte” kui ka uut materjali. Vahepealsed aastad on juurde toonud muusikalist kogemust, pillivaldamise meisterlikkust, elukogemust ja mõnele ka halle karvu pähe.

Bändi kontsertidel saab nautida bassi ja trummi energilist koostööd ja 10-aastase pideva koosmänguga tekkinud täpset ja kõikumatut gruuvi, klahvide ja saksofoni kohati ekspressiivseid, samas mõtlikke improvisatsioone ning terve bändi kordumatut sünergiat.

Kuula lisaks: https://xpressquartet.bandcamp.com

 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud ​kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil ​​99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €, kohapeal vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele

 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X