EESTI JAZZLIIT

oktoober, 2018

12okt21:00FeaturedJazz.ee LIVE: Villu Veski Jazzgroup21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Villu Veski – saksofonid
Raun Juurikas – klahvpillid
Kaarel Liiv – bass
Toomas Rull – trummid
 
Villu Veski ei vaja Eesti publikule tutvustamist, tuntud jazz-muusikul on loendamatul hulgal koostööprojekte nii kodu- kui välismaal, lisaks on ta festivali “Juu Jääb” asutajaliige. Villu Veski JazzGroupi asutas Villu Veski 2006. aastal ning esimene esinemine toimus Peterburi JazzFilharmoonias.
 
Villu Veski Jazzgroupi koosseis on küll aastate jooksul muutunud, aga mängitakse rütmikat funk-fusion jazz’i ning Villu Veski originaalloomingut, millest tuntuim ja enimmängitud on kompositsioon “Arrival”, mis on leitav ka Estonian Jazz Real Bookist.
 
Villu Veski Jazzgroup on esinenud erinevate koosseisuga, aastast 2016 esinetakse kooseisuga Villu Veski saksofonidel, Raun Juurikas klahvpillidel. , Kaarel Liiv bassil / Heikko Remmel kontrabassil, Ain Agan kitarril ja Toomas Rull trummidel.
 
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud ​kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil ​​99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.

 
Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 15 €, sooduspileti hind 10 €, kohapeal vastavalt 20 € ja 15 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X