EESTI JAZZLIIT

oktoober, 2018

26okt21:00FeaturedJazz.ee LIVE: Trio Linda Kanter & Paul Daniel & Joel Remmel21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Linda Kanter – vokaal
Joel-Rasmus Remmel – klahvpillid
Paul Daniel – kitarr
 
Trio Linda Kanter, Paul Daniel ning Joel-Rasmus Remmel astub sellise koosseisuna publiku ette esmakordselt. Kontserdil tulevad esitusele peamiselt ansambliliikmete endi poolt kirjutatud lood, mis on saanud uue ja värske kõlapildi arranžeerituna just sellele koosseisule.
 
Linda Kanter on vokalist, laulukirjutaja ning arranžeerija.
Tema eestvedamisel tegutsev ansambel Linda Kanter Quartet andis 2017. aasta septembris välja debüütalbumi “Mustab”, mis viib kuulaja inglise- ja emakeelsesse jazzi-soulilikku maailma.
Linda kirjutatud muusikas kombineerub meloodiline ja lüüriline helikeel jazzmuusikale omaste rütmide, harmoonia ja improvisatsiooniga.
 
Paul Daniel on tegutsenud kitarristi ja arranžeerijana eripalgelistes koosseisudes (Elletuse, Lepaseree, Tormis kvartett jt.) ning on välja andnud oma sooloplaadi “Kreeka Tuli” aastal 2014.
 
Joel Remmel on Eesti noorema põlvkonna üks silmapaistvamaid pianiste. Ta on Eesti jazzmuusika maastikul aktiivselt tegutsenud juba ligi kaheksa aastat. Erinevad projektid on teda koostöös sidunud arvukate Eesti jazz- ja ka popmuusika maastikul tegutsevate artistidega.
 
Kuula:
https://youtu.be/3v6w9nJNGog

https://soundcloud.com/linda-kanter/sentimental-sky

 

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud ​kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil ​​99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.

 
Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €, kohapeal vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X