EESTI JAZZLIIT

oktoober, 2018

19okt21:00FeaturedJazz.ee LIVE: Trio Innanen/Karja/Laanesaar21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Mikko Innanen – saksofon
Kirke Karja – klaver
Karl-Juhan Laanesaar – trummid

 
Mikko Innanen – saksofon
Kirke Karja – klaver
Karl-Juhan Laanesaar – trummidTrio Innanen/Karja/Laanesaar tekkis juhuslikust uitmõttest 2017. aasta lõpus pärast seda, kui ansambli saksofonist Mikko Innanen esines Sveta baaris oma bändiga PLOP. Esmakordselt esineti 2018. aasta aprillis Soomes ning kuna pälviti positiivset vastukaja nii kuulama tulnud võõrastelt inimestelt kui ka kriitikutelt, siis tekkis mõte ja võimalus värsket kooslust ka siinpool lahte esitleda.

Ansambel esitab vabaimprovisatsioonilist muusikat, mis kipub oma kirevuse ning teistsuguse energiaga kuulajat tõeliselt raputama.

Lisaks saksofonist Mikko Innanenile on ansamblis ka trummar Karl-Juhan Laanesaar ning Noor Jazzitalent 2014 pianist-helilooja Kirke Karja, kes on ühiselt juba üle kümne aasta koos uut materjali leiutanud ning üksteise originaalmuusikat esitanud.

Kirke Karja musitseerib väga mitmetes koosseisudes. Oma kvartetiga on ta võitnud mitmete jazzikriitikute südamed ja esinenud viimastel aastatel paljudel Euroopa jazzifestivalidel. Rohkem infot lugemiseks-tutvumiseks leiad siit: https://www.facebook.com/kirkekarjaquartet/

Karl-Juhan Laanesaar on noorema generatsiooni üks silmapaistvamaid ja mitmekülgsemaid trummareid. Üks tema põhibände on progressiivset metal-fusionit viljelev X-Panda.

Mikko Innanen on eestlastele juba tuttav muusik, kes on kaasa teinud erinevates Eesti jazziprojektides. Innanen kuulub mitmesse äärmiselt huvitavasse bändi nagu Plop, Mikko Innanen 10+ ja Gourmet. Tänu oma kiirele reageerimisoskusele ning suurepärasele tehnilisele võimekusele on ta oodatud artist paljudel festivalidel.

 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud ​kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil ​​99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.

 
Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €, kohapeal vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X