EESTI JAZZLIIT

märts, 2019

22mär21:00Jazz.ee LIVE | Tribüüt: J.J Johnson & Kai Winding21:00 NO Jazziklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

NO Jazziklubi jätkab oma tegevust Sakala 3 (endine Teater NO99) ruumides! Jazz elab ja jazz sütitab!
 
Sten Valdmaa – tromboon
Eduard Akulin – tromboon
Martin-Eero Kõressaar – bass,
Karl-Juhan Laanesaar – trummid
Joel-Rasmus Remmel – klaver
 
Tribüüt J.J.Johnsonile ja Kai Windingule teeb kummarduse kahele trombooni legendile. J.J.Johson on olnud eeskujuks pea kõigile modernsetele jazzmuusikutele, olles üks esimesi tromboniste, kes mängis bebop-stiili.
 
Kai Winding on Taanist pärit Ameerika trombonist ja helilooja. Ta pälvis suurema tunduse tänu mitmetele koostööprojektidele J.J. Johnsoniga.
Tribute to J.J.Johnson & Kai Winding on tribüüt Ameerika jazz trombonistide Kai Windingi ja J. J. Johnsoni albumile nimega “The Great J.J. & Kai”, mis ilmus 1960. aastal. Sellel korral astub lavale Eesti jazzmuusika koorekiht eesotsas Sten Valdmaa ning Eduard Akuliniga tromboonidel.
 
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil 99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis täispileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO Jazziklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X