EESTI JAZZLIIT

veebruar, 2019

15veeb21:00Jazz.ee LIVE | SPAR21:00 NO Jazziklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

NO Jazziklubi jätkab oma tegevust Sakala 3 (endine Teater NO99) ruumides! Jazz elab ja jazz sütitab!
 
S.P.A.R.
Raul Sööt – saksofon
Aleksander Paal – saksofon
Reigo Ahven – trummid
Heikko Remmel – kontrabass
 
S.P.A.R. ei ole mitte säästukoosseis, millele asjatundmatu esmane pilk võib viidata (s.k. “sparen” – säästma), vaid loominguline grupeering, kellele meeldib praktiseerida kollektiivset kunstilist vabalthingamist. See on kui ideaalkeskkond mistahes tegevusele, kus ettepanekute eos boikoteerimine on asendatud sõnastamata lubadusega enne ammendavalt katsetada kui idee riiulile asetada.
See omakorda on viinud Eesti tuntud jazzmuusikud, Raul Söödi (tenorsaksofon), Aleksander Paali (altsaksofon, episoodiliselt sopran), Heikko Remmeli (kontrabass) ja Reigo Ahvena (löökpillid), omapärasesse muusikalise eikellegimaa fluidumisse, kus võrdneolek ei ole vaid hästikõlavus kavalehel.
Muusika on ette determineeritud vaid mängureeglite tasandil – mängu kulg aga on tundlik mitte ainult akustikale, vaid meie ja Teie eludele igas selle väljendusvormis. Sestap julgeme sirgeselgselt väita – iga S.P.A.R.-i kontsert, mida kuulete, näete, tajute ja endaga ellu kaasa võtate, on ainulaadne.
 
LISAINFO:
 
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil 99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.
 
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis alates 18. detsembrist ning kohapeal. Eelmüügis täispileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO Jazziklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X