EESTI JAZZLIIT

november, 2018

23nov21:00FeaturedJazz.ee LIVE: Sofia Rubina21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

 
Sofia Rubina – vokaal
Jason Hunter – trompet, klahvpill
Joel-Rasmus Remmel – klahvpillid
Kalle Pilli – kitarr
Janno Trump – bass
Dmitri Nikolajevski – trummid
 
 
Sofia Rubina suhtlemine publikuga ja armastus muusika vastu annavad lauljatarile kiirguse, mis toob kuulajale mõnusa tunde. Nii mõnigi tagasihoidlik eestlane hakkab Sofia õhutusel kaasa laulma. Vokaaltehniliselt on Sofia samuti tõeline meister – jazz, soul ja klubimuusika segunevad temas meeldivalt ja mahe tämber võimaldab tal kõiki stiile suurepäraselt esitada.
 
Kontserdil esineb Sofia koos noortest andekatest eesti muusikutest koosneva kvintetiga. Esitusele tuleb uus kava Neo-Soul stiilis. Just selle projekti jaoks kirjutatud lood on kaasahaaravad ja tantsulised.
 

Vaata lisaks: https://www.youtube.com/watch?v=LAbCaPK7Qp4

 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud ​kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil ​​99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.
 
Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €, kohapeal vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X