EESTI JAZZLIIT

jaanuar, 2018

12jaan21:00FeaturedJazz.ee LIVE: Raul Vaigla Fusion Quartet feat. Marie Vaigla21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Marie Vaigla – vokaal
Raul Vaigla – bass
Meelis Vind – klarnet
Raun Juurikas – klahvpillid
Caspar Salo – trummid

Raul Vaigla on mitmekülgne muusik, kelle mahlakas basskitarr on tuntud paljudest koosseisudest nagu Ultima Thule, Radar, V.S.P Projekt, Dagö, Sooäär-Vaigla-Ruben trio jne. Raul Vaigla mängustiil on ühtaegu vankumatult täpne ning eksimatult isikupärane. Kvartetis musitseerivad Raul Vaigla kõrval Meelis Vind klarnetil, Raun Juurikas klahvpillidel ja Caspar Salo trummidel. Lisaks ühineb kvartetttiga Raul Vaigla tütar Marie Vaigla, kelle värvirikast vokaali tuntakse ansamblist Frankie Animal. Esitatav kava sisaldab Raul Vaigla loomingut heliplaatidelt “Soul Of Bass” ja “Heights” ning lisaks uut materjali järgmisel aastal ilmuvalt plaadilt. Koos Mariega tulevad esitusele bluesi ja rocki klassika tõlgendused.

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud restoran. Laudu on võimalik broneerida e-postil kohvik@no99.ee ja telefonil 660 5051.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X