EESTI JAZZLIIT

november, 2018

30nov21:00FeaturedJazz.ee LIVE: Raivo Tafenau 5521:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

 

Raivo Tafenau – saksofonid
Joel-Rasmus Remmel – klaver
Heikko Remmel – kontrabass
Ramuel Tafenau – trummid
 
Aasta oli siis 1975, kui Raivo Tafenau oma tuttuue akordioniga Pärnu Lastemuusikakooli uksest sisse astus. Sellest hetkest alates on muusika olnud tema elustiil, koos kõikvõimalike keerdkäikudega, mis vabakutselise muusikuna ette on tulnud. Endiselt selg sirge ja tegus, heatujuline ning koostööaldis, harjutav ja ettepoole mõtlev.
 
55. sünnipäev pole muidugi midagi erilist, aga tore iga, et vaadata veidi tagasi ja meenutada neid tähtsaid sündmusi, mis aitasid kujuneda Raivo Tafenaul selliseks muusikuks ja inimeseks, keda teatakse ja tuntakse.
 
Kontserdil kuuleb Raivo Tafenau enda kirjutatud loomingut. Sellele lisaks saab publik teada ka nendest imelistest ja kohati ekstreemsetest seikadest, mis on juhtunud Venemaa avarustes või laevabändides kõige keerulisematel aegadel 90ndate alguses. Lavale astuvad lisaks Raivole ka noored muusikud, kelle energia, musikaalsus ja uudne maailmakäsitlus on muljetavaldavad.
 
 
LISAINFO:
 
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud ​kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil ​​99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.

 
Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 15 €, sooduspileti hind 10 €, kohapeal vastavalt 20 € ja 15 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X