EESTI JAZZLIIT

mai, 2019

10mai21:00Jazz.ee LIVE | Peep Kallas Trio21:00 NO Jazziklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

NO Jazziklubi jätkab oma tegevust Sakala 3 (endine Teater NO99) ruumides! Jazz elab ja jazz sütitab!
 
Peep Kallas Trio on trummar Peebu eestvedamisel tegutsev kooslus, kus oma muusikalisi värve lisavad Joel-Rasmus Remmel klaveril ja Martin-Eero Kõressaar kontrabassil. Kontserditel kõlab Peebu looming, mis on läbiimbunud põhjamaisusest, minimalistlikkusest, rockist, jazzist ning jumal teab, millest veel. Ekstra emotsiooni ja valgusvärvi annab kontserditel valguskunstnik Viljar Parts Suuremateks mõjutajateks on Jan Johansson, Esbjörn Svensson Trio, Sigur Ros, Nils Frahm, Armada, Flavor ja ümbritsev elu. Peep Kallas Trio andis 2018 a. märtsis välja oma debüütalbumi “Kannatlikkus”.
 
KUULA:
“Life”
https://www.youtube.com/watch?v=i0WLIkx6qJU
 
“Kannatlikkus”
https://www.youtube.com/watch?v=nhJmpL_DR6c
 
LISAINFO:
 
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil 99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.
 
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis täispileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
 
 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO Jazziklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X