EESTI JAZZLIIT

märts, 2019

08mär21:00Jazz.ee LIVE | Lorenzo De Finti's Quartet (ITA)21:00 NO Jazziklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

NO Jazziklubi jätkab oma tegevust Sakala 3 (endine Teater NO99) ruumides! Jazz elab ja jazz sütitab!
 
Lorenzo De Finti – klaver
Stefano Dall’Ora – kontrabass
Gendrikson Mena Diaz – trompet
Marco Castiglioni – trummid/löökpillid
 
Itaalia Rosetum Jazz Festivaliga koostöös astub Eesti Jazzliidu programmis üles helilooja ja pianisti Lorenzo De Finti kvartett.
 
Lorenzo De Finti on Itaalia päritolu klaverimängija, kes alustas oma klaveriõpinguid 5-aastaselt ning lavalaudadel esines juba 11-aastaselt. Ta on lõpetanud Itaalia suurima muusikaakadeemia Giuseppe Verdi Konservatooriumi ning hiljem täiendanud ennast Berklee Muusikakolledžis Ameerika Ühendriikides.
 
Stefano Dall’Ora on hinnatud kontrabassimängija nii klassikalises kui ka jazzmuusikas ning on teinud koostööd mitmete maailmakuulsate muusikutega, nagu Lee Konitz, Richard Galliano ja Jan Garbarek.
 
Gendrikson Mena Diaz on Kuuba päritolu trompetist, kes on astunud üles mainekatel Euroopa jazzifestivalidel ning jaganud lava ka Roy Hargrove, Nils Landgreni ning Chaka Khaniga.
 
Trummar ja löökpillimängija Marco Castiglioni on olnud pikalt Milani RAI Orkestri esimängija ning väga nõutud ansamblikaaslane mitmetes koosseisudes.
 
Kontserdil kõlab Lorenzo De Finti’s Quartet’i viimase albumi “Love Unknown” looming, mis võlub publikut oma meloodilisuse ning puhtakõlalise klaverimuusikaga.
 
Kuulamiseks:
Lorenzo De Finti Quartet – The Vortex of The Angel: https://www.youtube.com/watch?v=odGqF3WOH_Y
 
LISAINFO:
 
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil 99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.
 
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis alates 18. detsembrist ning kohapeal. Eelmüügis täispileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
 

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO Jazziklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X