EESTI JAZZLIIT

mai, 2018

24mai20:00FeaturedJazz.ee LIVE: Joel Remmel Trio20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

 

Joel-Rasmus Remmel – klaver
Heikko Remmel – kontrabass
Ramuel Tafenau – trummid

Kümmekond aastat Eesti jazzielu rikastanud pianist Joel Remmel on omanimelist triot vedanud enam kui 7 aastat. Selle aja jooksul on ansambli helikeel omajagu ka muutunud. Kui esimene album “Lumekristall” (2012) oli tugevalt mõjutatud Skandinaavias kõlavast jazzist, siis trio kolmas ja seni viimane album “Some Things Never Change” (2016) annab mõista nihkumisest veidi traditsioonilisema jazzi kõla suunas. Ansambel on lisaks arvukatele ringreisidele kodumaal jõudnud esinema muuhulgas ka
Inglismaale, Šveitsi, Rootsi, Soome, Venemaale ja Hiina. Kõik kolm seni ilmunud albumit on leidnud väga positiivset vastukaja ka näiteks Jaapanis.

Lisaks Joelile kuuleb trios musitseerimas noorema generatsiooni aktiivsemaid tegijaid – Heikko Remmel kontrabassil ja Ramuel Tafenau trummidel. Raivo Tafenau kvinteti koosseisus jõutakse
veebruarikuise tuuri jooksul esinema muuhulgas ka Berliini filharmoonia kammersaali.

Lisaks varasematele lemmikutele kuuleb kontserdil ka üksjagu värskemat loomingut, mis käesoleva aasta jooksul kirjutatud.

LISAINFO:

Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates kella 19.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Aeg

(Neljapäev) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X