EESTI JAZZLIIT

märts, 2018

02mär21:00FeaturedJazz.ee LIVE: Jana Kütt Group21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Jana Kütt – vokaal
Anna Wibe – klaver
Oliver Segell – kitarr
Raimond Mägi – bassid
Kristjan Mängel – trummid

Jana Kütt Group sai alguse 2014. aastal heade mõtete linnas Tartus. Möödunud aastate jooksul on esinetud Jazzkaarel, Tudengijazzil, IDeeJazzil, Visioonil ja erinevates Eesti linnades. Sügisel avaldas ansambel oma esikplaadi “Värvid”. Nüüd on sees tuhisemas uued tuuled Rootsist, kus Jana hetkel end täiendab. Ka muusikaline maitse ja fookus on muutunud, üha enam on rõhk sõnadel ja meloodial. Rootsi mägede vahelt vötab Jana endaga kaasa hea sõbra ja kitarristi Oliveri Segelli, kes toob bändi oma näo ja värskuse! Jana Kütt Groupi kava võib paigutada modernse ja põhjamaise kõlaga jazzi puu alla, mille noppeid võib kuulda juba varakevadel!

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud restoran. Laudu on võimalik broneerida e-postil kohvik@no99.ee ja telefonil 660 5051.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X