EESTI JAZZLIIT

aprill, 2018

11apr21:30FeaturedJazz.ee LIVE: Henri Peipman Trio & Rebecca Kontus21:30 Kärbes Kitchen & Bar, Telliskivi 60A

Kirjeldus

Rebecca Kontus – vokaal
Henri Peipman – klahvpillid
Taavo Remmel – kontrabass
Aleksandra Kremenetski – löökpillid

Sydneys elava jazz-pianisti ja helilooja Henri Peipmani juured toovad ta igal aastal uuesti ja uuesti Eestisse – tema suguvõsasse kuulub tuntud eesti kultuuritegelasi, nende seas ooperilaulja Mati Palm. Henril on aastate jooksul ilmunud kaks autoriplaati: Eestis salvestatud “Virmalised”(2001) ning Austraalias valminud “30.detsember” (2014).

Lauljanna Rebecca Kontus on eesti muusikamaastikul säranud ligi 15 aastat. Henri Peipmaniga seob teda muusikaline sõprus ning ka ühine album “Inglite Pisarad” (2008). Henri ja Rebeccaga astuvad lavale Taavo Remmel kontrabassil ja Aleksandra Kremenetski trummidel.

Kontserdil kõlab põhiliselt Peipmani originaallooming, kus ilusatele meloodiatele kuuleb mõjutusi ka John Scofieldi gruuvimuusikast. Sekka mõni lugu Kontuse, Remmeli ja Kremenetski sulest.

www.henripeipman.com
www.rebeccakontus.com

 

LISAINFO:

Kontsert algab kell 20.30. Eelnevalt on avatud restoran.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ning Eesti Jazzliidu liikmetele.

Aeg

(Kolmapäev) 21:30

Koht

Kärbes Kitchen & Bar

Telliskivi 60A

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X