EESTI JAZZLIIT

jaanuar, 2018

26jaan21:00FeaturedJazz.ee LIVE: Etta James 8021:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Kristi Raias – vokaal
Jason Hunter – trompet
Allan Kaljaste – baritonsaksofon
Rene Paul – klahvpillid
Kristen Kütner – kitarr
Argo Toomel – basskitarr
Ott Adamson – trummid

Sündinud nimega Jamesetta Hawkins, hüüdnimega Miss Peaches, kuid kõikidele tuntud kui Etta James – laulja, kelle karjäär kestis hämmastavad 58 aastat. Selle aja jooksul pälvis ta 6 Grammyt ja 17 Blues Music Award’i, kuid eelkõige võitis ta meie kõigi südamed oma sügava ja suure hääle, jõu ja hingestatusega.

Olles mitmekülgne laulja, tegi ta koostööd paljude andekate muusikutega nagu B.B. King, Chuck Berry, John Lee Hooker, Carlos Santana jpt. Ta suutis ühendada paljud muusikastiilid: blues, jazz, soul, rock and roll, gospel ning ka R&B. Ühtlasi valdas ta kõiki neid stiile sügavuti ja kasutas oma häält mängleva kergusega, olenemata, mis žanriga tegemist.

Etta häält ja loomingut interpreteerib noor Eesti lauljanna Kristi Raias, kes õpib hetkel laulmist Mare Väljataga käe all Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. Kontserdiga tehakse suur kummardus Etta James’ile tema 80. sünniaastapäeva puhul.

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud restoran. Laudu on võimalik broneerida e-postil kohvik@no99.ee ja telefonil 660 5051.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X