EESTI JAZZLIIT

aprill, 2019

12apr20:00Jazz.ee LIVE | Alfa Collective20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Anett Tamm – vokaal, kitarr, klahvpill
Johannes Laas – elektrikitarr
Taaniel Pogga – elektriklaver
Robert Nõmmann – kontrabass ja basskitarr
Martin Petermann – löökpillid
 
Alfa Collective on 2017. aastal kokku tulnud ansambel, mille viis liiget keedavad mõnusaks moosiks soul’i õõtsumise, funk’i astumise, blues’i laengu ja jazz’i krutskid. Ühise helikeeleni on jõutud laulja Anett Tamme loomingut ja nägemust kandvat debüütalbumit “Canvas” meisterdades, mis peale julgemate kõlatoonidega eksperimenteerimisele viib mõtted ekslema ka tuttavatele radadele.
Bändi loomingut on nimetatud nii värseks, kontrastide rikkaks, eklektiliseks kui ka mahedaks. 2018 sügisel välja antud debüütalbumi “Canvas” looming elab live-esituses oma elu ning areneb edasi, järgmistele hullumeelsetele ideedele on leitud juba hea pinnas: selleks, mis käigu muusikaline viisik järgmiseks otsustab sisse lükata, ei ole võimalik kuulajal end ette valmistada.
Alfa Collective on publiku ette astunud kodumaa suuremates linnades ja jazziklubides, esinenud festivalidel Tudengijazz, Mailaul ja NOVUS Music Incubator ning andnud välja esimese albumi “Canvas”, millel teevad kaasa kitarrist Erki Pärnoja ja laulja Marianne Leibur.
 
LISAINFO
Kontsert hakkab kell 20.
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis täispileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
 

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X