EESTI JAZZLIIT

aprill, 2018

20apr20:00FeaturedJazz.ee ja Võru Jazziklubi LIVE: Talts-Veevo-Kremenetski feat. Gloria Jörberg20:00 Võru Jazziklubi, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Kirjeldus

Gloria Jörberg – laul
Marek Talts – kitarr
Egon Veevo – bass
Aleksandra Kremenetski – trummid

2004.aastal trios “Treklang” alguse saanud muusikaline sõprus jätkab oma rada ning Marek Talts, Egon Veevo ja Aleksandra Kremenetski (aastaid tagasi Anstal) kohtuvad taas.

Uue nime all esitatakse gruuvikat ja akustilist omaloomingut, jazz-standardite seadeid ning lugusid Melody Gardot ja Etta James’i
repertuaarist. Trioga ühineb erilise ja võimsa häälega lauljanna Gloria Jörberg – noor ja tõusev täht eesti muusikamaastikul.

Kitarrist Marek Talts on tuntud Liisi Koiksoni ja Kadri Voorandi ansamblitest, bassist Egon Veevo – nõutud bändi- ja stuudiopartner Soomes, eriti gospel-muusika vallas.

Ainulaadse naisartisti Aleksandra Kremenetski trummimängu on tihti kuulda jazzilavadel ja akustilise muusika kooslustes (Quid Novi, Redel Ruudus, Mari Kalkun, Helin-Mari Arder, Elletuse).

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20 ja toimub Stedingu kohvikus. Kohtade arv on piiratud.

Pileti saab osta eelmüügist Stedingu kohvikust või kohapealt. Ilma piletit ostmata kohta broneerida ei saa. Pileti hind 5 €, alla 12. aastastele on sissepääs tasuta. Enne kontserti ja selle ajal on kohvikus erimenüü.

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Võru Jazziklubi

Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X