EESTI JAZZLIIT

veebruar, 2019

22veeb20:00Jazz.ee ja Võru Jazziklubi LIVE | SPAR20:00 Võru Jazziklubi, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Kirjeldus

S.P.A.R.
Raul Sööt – saksofon
Aleksander Paal – saksofon
Reigo Ahven – trummid
Heikko Remmel – kontrabass
 
S.P.A.R. ei ole mitte säästukoosseis, millele asjatundmatu esmane pilk võib viidata (s.k. “sparen” – säästma), vaid loominguline grupeering, kellele meeldib praktiseerida kollektiivset kunstilist vabalthingamist. See on kui ideaalkeskkond mistahes tegevusele, kus ettepanekute eos boikoteerimine on asendatud sõnastamata lubadusega enne ammendavalt katsetada kui idee riiulile asetada.
See omakorda on viinud Eesti tuntud jazzmuusikud, Raul Söödi (tenorsaksofon), Aleksander Paali (altsaksofon, episoodiliselt sopran), Heikko Remmeli (kontrabass) ja Reigo Ahvena (löökpillid), omapärasesse muusikalise eikellegimaa fluidumisse, kus võrdneolek ei ole vaid hästikõlavus kavalehel.
Muusika on ette determineeritud vaid mängureeglite tasandil – mängu kulg aga on tundlik mitte ainult akustikale, vaid meie ja Teie eludele igas selle väljendusvormis. Sestap julgeme sirgeselgselt väita – iga S.P.A.R.-i kontsert, mida kuulete, näete, tajute ja endaga ellu kaasa võtate, on ainulaadne.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20 ja toimub Stedingu kohvikus. Kohtade arv on piiratud.
 
Pileti saab osta eelmüügist Stedingu kohvikust (avatud T-P 10-22) või kohapealt. Ilma piletit ostmata kohta broneerida ei saa. Pileti hind 5 €, alla 12-aastastele on sissepääs tasuta.
Eelmüügist vähemalt kaks päeva enne jazziklubi toimumist piletit ostes on võimalik tellida endale kontserdiks hõrgutav õhtusöök. Kontserdi ajal on võimalik osta vaid kergemaid snäkke ja kooke.

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Võru Jazziklubi

Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X