EESTI JAZZLIIT

mai, 2018

18mai20:00FeaturedJazz.ee ja Võru Jazziklubi LIVE: Peedu Kass (feat. Marie Vaigla & Jonas Kaarnamets)20:00 Võru Jazziklubi, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Kirjeldus

Peedu Kass – kontrabass
Marie Vaigla – vokaal
Jonas Kaarnamets – kitarr

Reedel, 18 mail astub Võru Jazziklubis üles trio koosseisus Peedu Kass, Marie Vaigla ja Jonas Kaarnamets. Neid seob ühine muusikaline maitse ja kirg musitseerimise vastu. Selle ajendil toovad nad publiku ette uue kava, kus kuuleb palasid sellistelt heliloojatelt nagu Nina Simone, Charles Mingus, Nick Drake aga ka Margus Kappel, Toivo Kurmet ja Riho Sibul.
Karismaatiline bassist Peedu Kass on väga nõutud ansamblipartner nii Eesti kui ka Euroopa jazziskenes. Ta on Eestit esindanud ka Euroopa Jazzorkestris. Bassist pälvis Noore Jazzitalendi preemia 2010. aastal, praeguseks on ta meister nii oma pillil kui ka heliloojana. Muuhulgas on ta komponeerinud muusikat ERSOle ja lühifilmidele.
Marie Vaigla värvirikast vokaali tuntakse ansamblist Frankie Animal. Tihe koostöö seob teda ka oma isa, bassilegend Raul Vaiglaga, kellega esinetakse sageli koos duona.
Jonas Kaarnamets ja tema kitarr on publikule tuttavad ansamblist Frankie Animal ja Erki Pärnoja Efterglow. Tema jõulisi kitarrihelisid kuuleb viimasel ajal ka NOËPi muusikas.

 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20 ja toimub Stedingu kohvikus. Kohtade arv on piiratud.

Pileti saab osta eelmüügist Stedingu kohvikust või kohapealt. Ilma piletit ostmata kohta broneerida ei saa. Pileti hind 5 €, alla 12. aastastele on sissepääs tasuta. Enne kontserti ja selle ajal on kohvikus erimenüü.

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Võru Jazziklubi

Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X