EESTI JAZZLIIT

september, 2019

20sep20:00Jazz.ee ja Võru Jazziklubi LIVE | Leibur / Laas / Rebane20:00 Võru Jazziklubi, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Kirjeldus

Marianne Leibur – vokaal
Johannes Laas – kitarr
Robert Rebane – bass
 
Sel õhtul saab kuulda kauneid meloodiaid Eesti autoritelt, omaloomingut ja mõnusalt rütmikaid palasid. Laval on Marianne Leibur (laul), Johannes Laas (kitarr) ja Kristjan-Robert Rebane (basskitarr).
 
Marianne on noor laulja, viiuldaja ja helilooja. Möödunud sügisel avaldas ta oma esimese muusikavideo laulule “’Eile, täna, homme’”, mis on kirjutatud Ellen Niidu sõnadele. 2019. aastal toimunud rahvusvahelisel konkursil Riga Jazz Stage pälvis Marianne esimese koha ning maineka Läti helilooja maestro Raimonds Paulsi antava eripreemia.
 
Vaata Marianne muusikavideot ‘’Eile, täna, homme’’, mille teksti on kirjutanud armastatud luuletaja Ellen Niit inspireerituna hetkedest Hiiumaal.
https://www.youtube.com/watch?v=CmbiE31mQHU
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20 ja toimub Stedingu kohvikus. Kohtade arv on piiratud.
Pileti saab osta eelmüügist Stedingu kohvikust (avatud T-P 10-22) või kohapealt. Ilma piletit ostmata kohta broneerida ei saa. Pileti hind 5 €, alla 12-aastastele on sissepääs tasuta.
Eelmüügist vähemalt kaks päeva enne jazziklubi toimumist piletit ostes on võimalik tellida endale kontserdiks hõrgutav õhtusöök. Kontserdi ajal on võimalik osta vaid kergemaid snäkke ja kooke.
 
 
 

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Võru Jazziklubi

Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X