EESTI JAZZLIIT

detsember, 2019

20dets20:00Jazz.ee ja Võru Jazziklubi LIVE | Josmarine20:00 Võru Jazziklubi, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Kirjeldus

Joanna “Josmarine” Prääts (vokaal)
Rene Tamm (rütmid)
Mike Both (bass)
 
Josmarine vokaal ja looming on pärit džässi ja souli piirimailt, piiludes aeg-ajalt ka bluusi ja hip-hopi maastikele. 2018. aastal avaldas Josmarine oma debüütalbumi “Absence”, mis sündis koostöös Pärtel-Peeter Pere ja Jakob Juhkamiga. Josmarine triosse kuuluvad muusikud Mike Both ja Rene Tamm.
Mike Both on Austraaliast pärit bassimängija, kes on Eestis juba mitmeid aastaid erinevates koosseisudes tegutsenud. Tema muusikalisteks mõjutusteks võib peamiselt pidada nii 1960-ndate bluusi ja rokki kui ka tänapäeva neo-soul muusikat. Rene Tamm on multiinstrumentalist, keda köidavad helimaastikud ja nende kujundamine. Josmarine Trios hoolitseb Rene rütmi eest.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20 ja toimub Stedingu kohvikus. Kohtade arv on piiratud.
 
Pileti saab osta eelmüügist Stedingu kohvikust (avatud T-P 10-22) või kohapealt. Ilma piletit ostmata kohta broneerida ei saa. Pileti hind 5 €, alla 12-aastastele on sissepääs tasuta.
Eelmüügist vähemalt kaks päeva enne jazziklubi toimumist piletit ostes on võimalik tellida endale kontserdiks hõrgutav õhtusöök. Kontserdi ajal on võimalik osta vaid kergemaid snäkke ja kooke.
 

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Võru Jazziklubi

Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X