EESTI JAZZLIIT

november, 2017

10nov19:00FeaturedJazz.ee ja Ülikooli Kohviku Jazzklubi esitlevad: Marie Mørck Quartet & Keio Vutt19:00 Ülikooli Kohviku Jazzklubi, Ülikooli 20, Tartu

Kirjeldus

Marie Mørck (Taani) – vokaal
Britta Virves (Eesti) – klaver
Jon Henriksson (Rootsi) – kontrabass
Jonas Bäckman (Rootsi) – trummid

Keio Vutt (Eesti) – saksofon

Selle kvarteti lugu sai alguse kaks aastat tagasi Rootsi väikeses külas Skurup. Neli Põhjamaade noort muusikut kohtusid jazzmuusika õpingute raames ja mõistsid kiiresti, et üheskoos musitseerimine mõjub neile maagiliselt ja inspireerivalt. Seega otsustas Taani päritolu lauljanna Marie Mørck moodustada kvarteti koos rootslaste Jon Henrikssoni ja Jonas Bäckmani ning eestlanna Britta Virvesega.

Algas ühine areng Marie ausate meloodiate, progressiivsete bassikõlade ning särtsakate, aga samas põhjamaiste toonide kaudu. Alustati ka üheskoos uue materjali kirjutamist, mis viis projekti uutele ambitsioonikamatele tasanditele.

Eestisse jõuab kvartett pärast Kopenhaageni ja Stockholmi kontserte ning astub lavale koos Eesti saksofonisti Keio Vuttiga.

LISAINFO:

Kontsert algab kell 19.

Piletid müügil kohapeal. Pileti hind 8 €, sooduspileti hind 6 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmele.

Aeg

(Reede) 19:00

Koht

Ülikooli Kohviku Jazzklubi

Ülikooli 20, Tartu

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X