EESTI JAZZLIIT

detsember, 2019

21dets19:00Jazz.ee ja Saare KEK LIVE | Tuuli & Teet Velling19:00 Saare KEK, Ringtee 15, Kuressaare

Kirjeldus

Tuuli Velling – laul
Teet Velling – kitarr
 
Jõuluajale kohaselt kõlab kontserdil pigem mahedamat sorti muusika, kuid ei puudu ka väike vürts, nelk ja tuisk ning teised talviselt tulised emotsioonid (aisakella kontsentratsioon püsib siiski mõistlikkuse piires). Kontserdi kavas on nii omaloomingut kui hoolega valitud muusikat teiste eesti- ja välismaiste autorite sulest.
 
Tuuli Velling on eesti laulja, laululooja ning luuletaja, kes on oma luule- ja muusikaloomingut esitanud Jazzkaarel, Nõmme Jazzil, ETV luuleminutites ja Jüri Üdi klubis, festivalidel HeadRead ja Prima Vista jne. Teet Velling on ansamblist Jäääär tuntud multiinstrumentalist, kes mängib kitarre, erinevaid perkussiooniinstrumente ja iiri vilesid. Koos on muusikud kontserte andnud aastast 2009 nii duona kui koostöös suuremate koosseisudega. Lisaks kummagi varasemale sooloalbumile (“Kuus ruutmeetrit põrandapinda”, Tuuli Velling, 2013; ja “Vend August”, Teet Velling, 2015) ilmus Tuuli ja Teet Vellingul käesoleva aasta mais ühine CD “Armastus eesti moodi”.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 19.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 18.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida info@saarekek.ee või helistades numbrile +372 566 883 77.
 
Piletid müügil eelmüügis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, kohapeal vastavalt 12 € ja 8 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
 

Aeg

(Laupäev) 19:00

Koht

Saare KEK

Ringtee 15, Kuressaare

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X