EESTI JAZZLIIT

aprill, 2019

13apr19:00Jazz.ee ja Saare KEK LIVE | Trio Kanter-Remmel-Daniel19:00 Saare KEK, Ringtee 15, Kuressaare

Kirjeldus

Linda Kanter – vokaal
Joel-Rasmus Remmel – klahvpillid
Paul Daniel – kitarr
 
Trio Linda Kanter, Paul Daniel ning Joel-Rasmus Remmel astub sellise koosseisuna publiku ette esmakordselt. Trio toob esitusele peamiselt ansambliliikmete endi poolt kirjutatud muusika – palad, mis on saanud just sellele koosseisule seatuna omale uue ja värske ilme.
 
Linda Kanter on vokalist, laulukirjutaja ning arranžeerija.
Tema eestvedamisel tegutsev ansambel Linda Kanter Quartet andis 2017. aasta septembris välja debüütalbumi “Mustab”, mis tutvustab kuulajale lauljanna jazzi ja souli olemusjoontega inglise- kui ka emakeelset loomingut. Linda kirjutatud muusikas kombineerub meloodiline ja lüüriline helikeel jazzmuusikale omaste rütmide, harmoonia ja improvisatsiooniga.
 
Paul Daniel on tegutsenud kitarristi ja arranžeerijana eripalgelistes koosseisudes (Elletuse, Lepaseree, Tormis kvartett jt.) ning on välja andnud oma sooloplaadi “Kreeka Tuli” aastal 2014.
 
Joel Remmel on Eesti noorema põlvkonna üks silmapaistvamaid pianiste. Ta on Eesti jazzmuusika maastikul aktiivselt tegutsenud juba ligi kaheksa aastat. Erinevad projektid on teda koostöös sidunud arvukate Eesti jazz- ja ka popmuusika maastikul tegutsevate artistidega.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 19.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 18.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida info@saarekek.ee või helistades numbrile +372 566 883 77.
 
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, kohapeal vastavalt 12 € ja 8 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.

Aeg

(Laupäev) 19:00

Koht

Saare KEK

Ringtee 15, Kuressaare

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X