EESTI JAZZLIIT

november, 2018

06nov19:00FeaturedJazz.ee ja Rakvere Jazzukohvik LIVE: Matthew Hyde Kvintett19:00 Rakvere Jazzukohvik, Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Kirjeldus

Allan Järve – trompet
Martin Kuusk – saksofon
Vladimir Võssotski – klaver
Matthew Hyde – kontrabass
Tanel Ruben – trummid

 

Matthew Hyde on inglasest kontrabassimängija ja helilooja, kes tuli Eestisse 2009 aastal. Töötades hoopis teises valdkonnas leidis ta lõpuks tee tagasi muusika juurde ja astus 2014. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazziosakonda. Täna elab Matthew Hyde püsivalt Eestis ning teeb koostööd mitmete erinevate muusikutega. 2017. aastal ilmus album “Nordic Blues”, mis sisaldab muusiku enda loomingut.

Matthew Hyde’i looming on inspireeritud oma elust Eestis viimase kolme aasta jooksul. Tema muusikat on mõjutanud sellised jazzi klassikud nagu Wayne Shorter, Charles Mingus ja Dave Holland. Matthew väärtustab oma loomigus selgust, meloodilisust, rütmilist põnevust ja traditsioonilist muusikavormi.

 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 19. Kohvikusse saab laudu broneerida telefonil 329 5420.
 
Pileti hind 8 €, sooduspileti hind 6 €. Piletid müügil teatri kassas ja kohvikus ning Piletimaailma müügikohtades. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmele.

Aeg

(Teisipäev) 19:00

Koht

Rakvere Jazzukohvik

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X