EESTI JAZZLIIT

november, 2019

08nov20:00Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Tribüüt: Viktoria Tolstoy20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Tuuli Rand & bänd kutsuvad kuulama Skandinaavia jazzi kuninganna Viktoria Tolstoy loomingut!
 
Tuuli Rand – vokaal
Kirke Karja – klaver
Raimond Mägi – bass
Karl-Juhan Laanesaar – trumm
Karl M Pennar – kitarr
 
Tuuli Rand on Saaremaalt pärit laulja, kes on tuntust kogunud esinedes sooloartistina nime all WINDY BEACH. Viimase aasta jooksul on Tuuli löönud laineid ansambliga Öed, kus jagab solisti rolli laulja ja näitleja Kristel Aaslaidiga. Tuuli Rand on lõpetanud Georg Otsa nimelise Muusikakooli laulu erialal ning tegutsenud lauljana ansamblites TuuliKustiPeep, Funkifize, Bliss, Estonian Dream Dixieland Band ja vokaalansamblis Söörömöö.
 
Viktoria Tolstoy on vene juurtega Rootsi lauljatar, kelle hääl ja looming on midagi imetabaselt rahustavat ning kaunist. Ta on kirjutanud ja salvestanud muusikat koos armastatud Rootsi pianisti Esbjörn Svenssoniga, andnud välja 12 albumit ning on 2003. aastast saati kuulsa ACT plaadifirma artist.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.
Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

 
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X