EESTI JAZZLIIT

september, 2019

27sep20:00Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Siim Aimla Funk Band20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Siim Aimla Funk Band kutsub plaadiesitluskontserdile!
 
Siim Aimla – saksofon
Jason Hunter – trompet
Sten Valdmaa – tromboon
Paul Daniel – kitarr
Artis Boris – klahvpillid
Roland Jairus – bass
Karl-Juhan Laanesaar – löökpillid
Kristi Raias – vokaal
 
Funk on Siim Aimla soontes tuksunud juba pikka, pikka aega. Õigupoolest see osa funkist, mida esindavad James Brown, Michael ja Randy Brecker ning Nils Landgren. Mõte moodustada oma funk-kollektiiv oli vaikselt südamesopis juba ammu, kuid asi sai teoks tänu Siim Aimla tütre Aino tungivale nõudmisele aastal 2017. Nüüd, paar aastat hiljem on ansamblikoosseis formeerunud ja paika loksunud ning valmimas on ka esimene plaat. Ansambli muusika on saanud mõjutusi mitmelt poolt, eelkõige aga Nils Landgrenist ja Michael Breckerist.
 
Siim Aimla on džässmuusik, kes on õppinud klarnetit ja koorijuhtimist Tallinna Muusikakeskkoolis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Tihti leiab teda lavalt ka saksofoni ja flöödiga musitseerimas. Ta lööb kaasa paljudes koosseisudes, muuhulgas on ta Estonian Dream Big Bandi peadirigent. Õpetajana juhendab ta hetkel Otsa-kooli rütmimuusikuid. Lisaks džässiloomingule ja arranžeeringutele on Aimla loonud ka hulgaliselt koorimuusikat.
 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X