EESTI JAZZLIIT

jaanuar, 2020

17jaan20:00Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Lembe Lokk20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Lembe Lokk – kitarr, vokaal
 
Lembe Lokk on omapärase tämbri ja käekirjaga laulja, instrumentalist ja helilooja. Ta on õppinud Pariisi Cim-Infimm nimelises jazzmuusika koolis laulu ja täiendanud end mitmete väljapaistvate muusikute käe all. Viimased paarkümmend aastat on ta töötanud ja loovmuusikuna tegutsenud eelkôige just Prantsusmaal, aga ka Saksamaal, USA’s ja Eestis.
Tema lauljakarjäär ei tunnista piire: ta on olnud tegev vabaimprovisatsioonis, jazzis ning esitanud ka kaasaegset- ja barokkmuusikat. Ta on teinud koostööd mitmete rahvusvaheliste jazzartistidega nagu David Rothenberg, Korhan Erel, Charlie Rauh, Benoît Delbecq ja Peter Herbert. Lembe on loonud ka muusikat teatrile ja lühifilmidele. Paralleelselt muusikaga on ta esinenud näitlejana kaasaegsetes teatrilavastustes ja osalenud performansikunstnikuna erinevatel rahusvahelistel festivalidel.
Lembe looming on väga tundlik ja poeetiline. Tekstidel ja sônakasutusel on tema lauludes oluline koht. Tema mitmekülgne häälekasutus peegeldab laialdasi kogemusi väga eriilmelistes lavaprojektides. 2017. tuli välja Lembe Lokki esimene sooloplaat “comment te traduire” (kuidas sulle tôlkida, pr.k.), mille muusikas segunevad pop, jazz ja prantsuse laulutraditsioon.
2018. aastal tunnustas prestiizhikas Académie Charles Cros Prantsusmaal teda “Loomingulisuse auhinnaga”. Samuti esines ta märtsis toimunud TEDx inspiratsiooni-konverentsil TEDxTallinnavangla2018. Eesti Kultuuriministeerium on tunnustanud tänukirjaga tema tööd eesti kultuuri levitamisel maailmas.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.
Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X