EESTI JAZZLIIT

veebruar, 2020

07veeb20:00Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Kirke Karja Trio20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Kirke Karja – klaver
Etienne Renard – kontrabass
Ludwig Wandinger – löökpillid
 
Kirke Karja Trio on verivärske rahvusvaheline koosseis, kuid saabuval kevadel annavad nad juba välja esimese helikandja. Trio bassimees Etienne Renard (Prantsusmaa) on siinsele publikule juba mitmest koosseisust tuttav, kuid Berliinis jõuliselt kanda kinnitanud trummar ja DJ Ludwig Wandinger on Eestis esmakordselt. Pianist Kirke Karja on jazzipublikule tuttav erinevate julgete kontserdikavade poolest. Ansamblit on mõjutanud paljud eksperimentaaljazzi viljelevad muusikud: Christian Lillinger, Sylvain Darrifourcq, Petter Eldh ja Peter Evans. Olulisteks mõjutajateks on ka John Cage, kummalised tummfilmid ning masinad. Ansamblile on oluline orgaanilisus, interaktsioon, põnevad kõlalised leiud ning enda võimete proovilepanek.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.
Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X