EESTI JAZZLIIT

november, 2019

15nov20:00Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Kelli Uustani ja KeKuKe20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Kelli Uustani kutsub autoriplaadi “Coming out – all about nuance” plaadiesitluskontserdile!
 
Trio KeKuKe laiendatud koosseisus:
 
Kelli Uustani – Laul
Keio Vutt – saksofonid
Kusti Lemba – Kitarr
Robert Nõmmann – bass
Aivar Vassiljev – perkussioon
 
Naljatlemisi kutsub KeKuKe endid kolme K bändiks, mis tuleneb kõigi kolme eesnimedest. Seobki neid ühine muusikamaitse ja naljasoon. Repertuaaris on põhiliselt laulja Kelli Uustani looming, seaded on tihti ühised. Keku tavapärasele trio koosseisule lisanduvad sellel kontserdil ka kontrabass ja perkussioon Robert Nõmmanni ja Aivar Vassiljevi isikus.
 
Kelli Uustani on laulja, laulukirjutaja ja laulupedagoog, kellel taskus ka muusikateatri magistri diplom Londoni Kuninglikust Muusikaakadeemiast. Kelli Uustani on lõpetanud G.Otsa nim Muusikakooli ja Eesti Teatri ja Muusikakadeemia. Tema muusika kõigub jazzi ja muusikateatri vahepealsel alal, lisades juurde pisut kõlasid popist ja klassikast. Kirjutades ja tõlkides ise palju tekste on tema jaoks oluline ka sõna ja selle edasi andmine.
Kusti Lemba kitarrivirtuoosina ja ka osaliselt lugude seadjana on väga tundlik, samas vahetu interpreet. Sidudes tervikuks kokku nii soolo häält, kui soolo pilli. Päikesepoiss Kusti mängib veel mitmetes koosseisudes ja teleprojektides.
Keio Vutt on endale saksofonistina nime teinud juba mitmetes heades kollektiivides, suurimad neist ehk Pae Kollektiiv ja Trump Conception.
Kusti ja Keio on mõlemad peale muusika tegemise veel ka kirglikud kalamehed, nii et pidevalt vabal ajal neile helistades, kostab torust vastus: “ Mul on meri praegu põlvini”. Oma magusaid landikohti ei avalda nad kellelegi isegi kulla eest …
 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

 

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X