EESTI JAZZLIIT

detsember, 2019

20dets20:00Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Jason Hunter20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Jason Hunter kutsub uue albumi esitluskontserdile!
 
Jason Hunter – trompet
Alexander Paal – altsaksofon
Holgar Marjamaa – klaver
Heikko Remmel – bass
Augustas Baronas – löökpillid
 
Jason Hunter on Californiast, Los Angeles’est pärit trompetimängija, arranžeerija ja helilooja. Ta on õppinud Fullerton Kolledžis ja Berklee Muusikaakadeemias Mark Whitfield’i, Ralph Petersoni ja Tiger Okoshi käe all ning osalenud erinevates muusikaprojektides, mis on võimaldanud tal reisida üle maailma. Hunter on tihedat koostööd teinud arranžeerides ja mängides koos soul-muusika laulja Sofia Rubinaga, kellega pälviti 2015. aastal Eesti parima jazzalbumi tiitel. Jason elab Eestis ning saab varsti valmis uue albumiga, mis koosneb tema muusikast. Hunter põimib osavalt oma lääneranniku jazzi juured kaasaegsemate lähenemistega, tulemuseks on hea muusika nii hingele, kehale kui ka meelele.
 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

Piletid müügil eelmüügis ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

 

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X