EESTI JAZZLIIT

september, 2019

20sep20:00Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Elina Hokkanen20:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Elina Hokkanen on Eesti laulja, kelle looming hõljub pop-jazzi piiridel just nagu ta isegi. Elinal on tugev klapp popmuusikaga juba lapseeast alates, aga õpingud on temas süvendanud armastust ka jazzmuusika vastu. Kahe žanri kombinatsioon ja lisaks laulude eluline sisu paneb muusikat kuulatama ka kõige kaugema muusikasõbra.
Elina on osalenud erinevates projektides Eesti muusikamaastikul, kuid on omaloomingut kirjutanud juba aastaid. Hiljutisem sündmus Elina loomingus on 7. juulil avaldatud singel koos muusikavideoga, mida saab vaadata ja kuulata siit! – https://www.youtube.com/watch?v=4BpSHvqgA2A
 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

Aeg

(Reede) 20:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X