EESTI JAZZLIIT

november, 2019

07nov19:00Jazz.ee ja Jazziklubi WALK LIVE | Joel Remmel Trio19:00 Jazzklubi WALK, J.Kuperjanovi 63, Valga

Kirjeldus

Joel Remmel Trio
 
Joel Remmel – klaver
Heikko Remmel – kontrabass
Ramuel Tafenau – trummid
 
Kodumaise jazzi klaveritriode maastikul edukalt juba üle kaheksa aasta seilanud Joel Remmel Trio esitleb kevadel ilmunud uut albumit “Sharp”! Ringreis Eesti eri nurkadesse pakub kuulajaile meeldejäävaid kontsertelamusi, kus kuuleb peamiselt ansamblijuhi Joel Remmeli värsket loomingut, sekka ka mõned vanemad lood, mis on trio repertuaaris aastate jooksul kindlalt oma koha leidnud.
 
Lisaks ansambli liikmetele teeb plaadil kaasa ka Soome tunnustatumaid trompetiste Jukka Eskola, kellega oktoobri lõpus Eestis kontserte antakse. Koostöö sai alguse aasta tagasi, mil album “Sharp” stuudios salvestati ja ühine muusikaline mõistmine oli kiire tulema. Lõviosa plaadist on jätkuvalt klaveritrio päralt – Joeli tundlikule ja täpsele klaverimängule lisavad värvi alati virtuoosne ja hoogne Heikko Remmel kontrabassil ning särava helikeele ja mõnusa minekuga Ramuel Tafenau trummidel.
 
Joel Remmel Trio kontserdid on alati energiast pakatavad, pakkudes lisaks virtuoossusele ka mõtlikke momente. Ansambel ootab väga sügisel toimuvat kontsertreisi, et jagada publikuga mängurõõmu, mis koosmusitseerimisel ühes publikuga eriliselt võimendub!
 
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 19 ja toimub Hotell Metsises.
Piletid müügil kohapeal. Pileti hind 10€, sooduspileti hind 7€, alla 7. aastastele on sissepääs tasuta. Sooduspiletid kehtivad õpilastele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.
 

Aeg

(Neljapäev) 19:00

Koht

Jazzklubi WALK

J.Kuperjanovi 63, Valga

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X