EESTI JAZZLIIT

detsember, 2018

06dets19:00Jazz.ee ja Jazziklubi WALK LIVE: Elvus19:00 Jazzklubi WALK, J.Kuperjanovi 63, Valga

Kirjeldus

Tuuli Velling – laul, elektriklaver
Teet Velling – kitarrid
Mart Soo – kitarrid, elektroonika
Tanel Ruben – löökriistad
 
Elvus (endise nimega Velling-Soo-Velling) sai alguse Mart Soo, Tuuli Vellingu ja Teet Vellingu ühisest ülesastumisest festivalil Kassari Kitarrid.
 
Tuuli Velling (Taul) on muusik, laulukirjutaja ja luuletaja, keda paeluvad eri stiilide sulamid, peidetud teravikuga tekstid ja linlik poeesia nii sõnas kui ka muusikas.
 
“Tuuli Velling pole tavaline singer-songwriter, vaid paralleelselt ja võrdselt nii laulja kui ka luuletaja.”
Joosep Sang / ajakiri Muusika
 
“Vellingu laulu- ja luulesõnad on elutruud ja maagilised, äratavad koos artisti häälemängudega iga kuulaja fantaasia talveunest üles.”
Helena Tamm / Postimees
 
Teet Velling on ansambel Jäääärest tuntud kitarrist ja multiinstrumentalist, kes on end aastaid jaganud kahe erineva maailma vahel: ühelt poolt teinud raku- ja molekulaarbioloogias doktorikraadi ning tegelenud pikalt teadusega, teisalt mida rohkem aega teadusest üle jääb, seda rohkem seda kulub muusikale.
 
Mart Soo on Eesti jazzkitarristide üks ankrulaevu, kelle panust Eesti muusika arengusse on keeruline ülehinnata. Aastal 2017 võitis Soo maineka Danske Jazziauhinna.
 
Tänaseks on kolmikule lisandunud rütmivõlur Tanel Ruben löökriistadel ja kvartett tegeleb uue, just sellele koosseisule mõeldud muusika kirjutamisega.
 
Kuula lisaks: https://youtu.be/JR-aD-8P1Ps
Loe lisaks: www.tuuli.ee
 
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 19 ja toimub Hotell Metsises.
PILETID:
Piletid müügil kohapeal. Pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, alla 7. aastastele on sissepääs tasuta. Sooduspiletid kehtivad õpilastele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Aeg

(Neljapäev) 19:00

Koht

Jazzklubi WALK

J.Kuperjanovi 63, Valga

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X