EESTI JAZZLIIT

oktoober, 2019

12okt18:00Jazz.ee ja Jazz Time Club LIVE | Tiit Kalluste "Midnight Sun"18:00 Jazz Time Club, Kesk 24, Sillamäe

Kirjeldus

Tiit Kalluste esitleb oma värsket heliplaati “Midnight Sun”.
 
Tiit Kalluste – akordion
Joel Remmel – klaver
Heikko Remmel – kontrabass
Kaspar Kalluste – trummid
feat. Allan Järve – trompet
 
Paaril viimasel aastakümnel isikupärase sound‘i ja pillikäsitlusega akordionistina nime teinud Tiit Kalluste on kutsutud külaliseks lugematutele Eesti ja muu maailma lavadele. Tema muusikaline käekiri on eelkõige Põhjala maailmatunnetusest kantud.
 
Albumi neljaosaline nimilugu „Keskööpäike“ viitab samuti põhjala filosoofiale. Siiski on albumi kui terviku muusikaline spekter märksa laiem ning tegemata kummardust ainult ühele geograafilisele punktile püritakse universaalsema helikeele poole, fliritides mainstream jazz‘i ja isegi house’i hoovustega.
 
Jazzakordionisti Tiit Kalluste autoriplaadi esitluskontsertidel sekundeerib talle Eesti jazzi noorema põlvkonna koorekiht – maineka Noore Jazzitalendi tiitliga pärjatud pianist Joel Remmel (2011), trummar Kaspar Kalluste (2012) ja kontrabassimängija Heikko Remmel (2016). Kvartetile lisab värve Allan Järve trompet.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 18, uksed avatud alates 17. Kontsert toimub Sillamäe Kultuurikeskuses.
Piletid müügil kohapeal. Pileti hind 5€, sooduspileti hind 3€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.
 
 
 

Aeg

(Laupäev) 18:00

Koht

Jazz Time Club

Kesk 24, Sillamäe

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X