EESTI JAZZLIIT

veebruar, 2019

10veeb18:00Jazz.ee ja Jazz Time Club LIVE | Madis Muul Hextet18:00 Jazz Time Club, Kesk 24, Sillamäe

Kirjeldus

Madis Muul – klahvpillid,kompositsioonid
Pent Järve – kitarr
Raimond Mägi – kontrabass
Hans Kurvits – trummid
Hans-Jürgen Kruus – bassklarnet
Marten Altrov – bassklarnet
Martin Kuusk – klarnet, altsaksofon
Danel Aljo – klarnet, tenorsaksofon
 
Eesti Jazzliidu kontserdil Jazz Time Club’is esitleb oma uut albumit Madis Muul Hextett, kuhu on koondunud kaheksa Eesti säravamat noorema generatsiooni muusikut.
 
Madis Muul Hextett on oktett, mis koosneb rütmisektsioonist ja neljast klarnetist. Hextetti looja Madis Muul räägib esitusele tulevast uuest albumist: “Inspiratsiooni muusika loomisel olen kogunud teatrist, enda elust ja ühiskonnast. Edukas koostöö VAT teatriga on andnud mulle sügavama mõistmise erinevatest tegelaskujudest siin maailmas. Iga lugu räägib erinevatest karakteritest meie ümber. Kuulajal on võimalik neid karaktereid ära tunda, oma seoseid luua ja võimalusel nendest kasvõi oma versioon luua. Kirjeldaksin seda muusikat kui rännakut, milles on nii melanhooliat, irooniat kui ka psühhedeeliat ning kus põrkuvad kokku erinevad žanrid nagu jazz, proge ja akustiline ning elektroonika. Kontsertil esitlemegi plaati nimega “Characters”, mis on salvestatud retrolikus hõngus. Külalissolistina teeb kaasa Marta Jakovski.”
Madis Muul on klahvpillimängija, pianist ning helilooja. Ta on kirjutanud ning salvestanud lugusid ansamblitele Flavor, Power Play, New Dimensions, MA ning Madis Muul Hextet. Samuti teeb Madis Muul kaasa mitmetes erinevate jazz- ja popmuusikat viljelevates koosseisudes (JT Conception, Andres Alaru Trio, Raul Vaigla, Lenna jpt). Lisaks on Muul olnud tegev mitmetes teatrietendustes nii muusika esitaja rollis (“Faust”, “Mees, kes ei teinud mitte midagi”) kui ka heliloojana (“Eine murul”, “Aadam ja Eeva”). Madis Muul on lõpetanud G.Otsa nimelise muusikakooli pop-jazz klaveri eriala (õpetajad V.Võssotski,S.Pedersen) ja lisaks õppinud veel samas koolis jazzakordionit (T.Kalluste). Hetkel on Madisel lõpetamisel õpingud koolis Siena Jazz University Itaalias jazzklaveri erialal.
 
KUULA:
https://madismuul.bandcamp.com/track/cubist
https://m.youtube.com/watch?v=9BdQJ20V5S8
 
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 18, uksed avatud alates 17. Kontsert toimub Sillamäe Kultuurikeskuses.
 
Piletid müügil kohapeal. Pileti hind 5 €, sooduspileti hind 3 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Aeg

(Pühapäev) 18:00

Koht

Jazz Time Club

Kesk 24, Sillamäe

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X