EESTI JAZZLIIT

november, 2019

20nov19:00Jazz.ee ja Fotografiska LIVE | Ajaväli19:00 Fotografiska Tallinn, Telliskivi 60a/8

Kirjeldus

Liisi Koikson – laul
Raun Juurikas – klahvpillid
Andre Maaker – kitarrid
Peedu Kass – basskitarr
Martin Petermann – löökpillid
 
Kontsert “Ajaväli” valmis Eesti 100. juubeliks ning kujutab Eesti kulgemist läbi saja aasta – ja tegelikult läbi ajaloo üldiselt – rõhutades, et paljude keerukate sündmuste taustal on eestlasi alati saatnud ka rõõmutunne. See on rõõm elu üle, rõõm päikese, metsa, maa ja armastatute üle, oma keele ning kultuuri üle ja nüüd juba sajandijagu ka oma riigi üle.
Projekt toob kõlamaailmade valdaja Raun Juurikase eestvedamisel fookusesse valiku rõõmu ja soojuse energiaga täidetud eesti heliloojate lugusid läbi aegade, mis näitavad kodumaise muusikakultuuri päikeselist poolt. Koosseisu kuuluvad veel armastatud lauljatar Liisi Koikson, muhe kitarrivirtuoos Andre Maaker, võimekas kontrabassist Peedu Kass ning noor ja silmapaistev löökriistamängija Martin Petermann. Lood on mõnusa jazzipuudutusega seadnud klahvpillide- ja elektroonikamaailma multitalent Raun Juurikas ja kõik on ühel või teisel moel olnud seotud laulupidudega nagu näiteks “Ta lendab mesipuu poole”, “Ei saa mitte vaiki olla” jne. Kontsert on varasemalt kõlanud festivalil IDeeJazz ning Laulupeo 150. juubelile pühendatud kontserttuuril “Jazzilaulupidu”.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 19.
Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

 

Aeg

(Kolmapäev) 19:00

Koht

Fotografiska Tallinn

Telliskivi 60a/8

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X